Kars Çekici

Kars Çekici, Yol Yardım güvencesiyle, Kars ve çevresinde en uygun araç çekici ve kurtarıcı hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Oto Yol Yardım, güvenilir ve kaliteli hizmetin adresidir. Binek oto yol yardım ve taşıma hizmetlerimiz ve ağır ticari yol yardım ve taşıma hizmetlerimiz üstün kalite standartlarında gerçekleştirilmektedir. Ayrıca motosiklet ve karavan taşıma işlerinizi güvenle bize yaptırabilirsiniz.

Taşıma kaskosu ile güvenilir hizmet veren firmamız, Türkiye’nin her neresinde olursa olsun araç çekici ihtiyacınızı 7/24 karşılamaktadır. Araçlarınızı istediğiniz yerden alıp istediğiniz yere güvenle taşıyoruz. Tüm işlemlerimizde müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket ediyoruz

 

Araç Çekici Hizmetleri

Kars’ın her noktasına hizmet veren firmamız Anında Çekici ihtiyacınızı kaliteli hizmet garantisi ile karşılıyor.
Hemen Arayın

Oto çekici hizmetimiz aracınızı istediğinizden yerden alarak güvenilir taşımacılık koşuları ile istediğiniz yere taşımaktadır. Oto çekici hizmetimizde modern araçlar ve teknikler kullanılır. Kişiye özel hizmet sunan firmamız ile bir telefonla iletişime geçerek özel hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

Kars Oto Kurtarma hizmetleri

Anında Çekici olarak, Kars ve ilçelerinde çekici hizmeti verdiğimiz bölgeler, Merkez, Kağızman, Digor, Sarıkamış, Susuz, Arpaçay, Akyaka ve Selim bölgelerinde her türlü aracınızın çekimi, taşınması işini en uygun fiyatla gerçekleştiriyoruz.

Kars oto kurtarma için hemen şimdi bizi arayın. Araç kazası, arızası gibi beklenmeyen mağduriyetinize son vermek üzere sizlere oto kurtarma hizmeti sunalım.

Kars Çekici Hizmeti Bölgeleri

Kars Merkez Çekici

Merkez çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Merkez, Yukarı, 30-oct, Cami, Fevziçakmak, Alpaslan, Aydınlıkevler, Bayrampaşa, Bülbül, Aşağı, Kars, Paşaçayırı, Yeni, Tepe, Örnek, Orta, Şemsi, Karadağ, Şehitler, Bahçelievler, Güllüce, Ortakapı, Kaleiçi Osb, Yusufpaşa, Cumhuriyet, Kaleiçi, Yenişehir ve Yayla Evleri bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Kağızman Çekici

Kağızman çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Çavuşlar, Merkez, Şahindere, Güven Semti, 3,mezra, Gülağa, Aras, Tek Ev, Haznedar, Çallı Bayam, Tab, Kağızman, Toprakkale, Afet Evleri, Hizan, Diktaş, Demirkapı, Ülker Afetevleri, Değirmen, Değirmendere, Bahçecik, Bayam, Çiflik, Pınar Göze, Çallı Afetevleri, Taşburun Afet Evleri, Rızvan, Yukarı Dere, Keşişkıran, Yukarıgüney Kara, Yukarı Donandı, Yukarı Kümbet, Esenkır, Zuvar, Körpınar Afetevleri, Gözlüce, Köprübaşı, Çallı, Tut ve Aşağıdere bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Digor Çekici

Digor çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Çukurca, Nebiyurdu, Merkez, Afetevler ve Digor bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Sarıkamış Çekici

Sarıkamış çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Maksutçuk, Aşağı, Yukarı, Şehitler, Kazımkarabekir, Tepe, Yeni, Küçük Güllüce, Okul, İnönü, İstasyon, Değirmen, Karataş, Sonveren, Cumhuriyet, Erenler, Hoşgeldi, Yarkaya Deprem Konutları, Sarıkamış, Merkez ve Akkoz Yayla Evleri bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Susuz Çekici

Susuz çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; İnkılap, Merkez, Susuz, İnönü, Tepe, Afetevleri, Gölbaşı Mezra, Cumhuriyet, Karatuzak, Afet Evleri ve Beşevler bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Arpaçay Çekici

Arpaçay çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Orta, Carcıoğlu Afet Evleri, Gültepe, Arpaçay, Yalınçayır, Yeni, Merkez, Gaziler ve Bahçeler bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Akyaka Çekici

Akyaka çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Yukarı, Akyaka, Merkez, Tepe, Karşı, Yok, İstasyon ve Topkaya bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Selim Çekici

Selim çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Merkez, Camii, Giriş, Selim, Aşağı, Yukarı, Okul, Orta, Tepe, Köprübaşı, Değirmenbaşı, Cami üstü, Değirmen, Cumhuriyet ve Cami Altı bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

 

Araç Çekici Hizmetleri

Kars’ın her noktasına hizmet veren firmamız Anında Çekici ihtiyacınızı kaliteli hizmet garantisi ile karşılıyor.
Hemen Arayın

Yol Yardım Hizmetleri

 

Araç Kurtarma

Bölgenizde her türlü aracın kurtarılması, taşınması işini profesyonel ekiplerimize yaptırabilirsiniz. Yolda kaldıysanız ya da aracınız arıza yaptıysa hemen arayın, gelelim. Türkiye’nin hemen her noktasına hizmet veren Yol Yardım, % 100 müşteri memnuniyeti vizyonuyla hareket ederek, ihtiyaçlarınızı kaliteli hizmet garantisi ile karşılar.

Araç yol yardım

Bölgenizde her türlü aracın çekilmesi ya da taşınması işini uzman ekiplerimize bırakın. Kaliteli yol yardım hizmetlerinde profesyonel destek için bizi arayın, gelelim. Türkiye’nin hemen her noktasına hizmet veren Yol Yardım, % 100 müşteri memnuniyeti vizyonuyla hareket ederek, ihtiyaçlarınızı kaliteli hizmet garantisi ile karşılar.

Sıfır Araç Taşıma

Alanında uzman profesyonel ekiplerimiz, sıfır araç taşıma hizmeti için 7/24 göreve hazır. Sıfır araç taşıma hizmetlerinde en kalitelisini en ekonomik fiyatla almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tekne Taşıma

Tekne taşıma hizmetlerinizi Türkiye’nin en güvenli taşıma firması ile yapın, gözünüz arkada kalmasın. Türkiye’nin hemen her noktasına hizmet veren Yol Yardım, % 100 müşteri memnuniyeti vizyonuyla hareket ederek, ihtiyaçlarınızı kaliteli hizmet garantisi ile karşılar.

Motosiklet Taşıma

Motosikletiniz arızalandığında ya da taşınmasını istediğinizde Yol Yardım tek adresiniz. Hemen arayın, 7/24 alanında uzman profesyonel ekibimiz nerede olursanız olun, gelsin. Türkiye’nin hemen her noktasına hizmet veren Yol Yardım, % 100 müşteri memnuniyeti vizyonuyla hareket ederek, ihtiyaçlarınızı kaliteli hizmet garantisi ile karşılar.

Karavan Taşıma

Tek telefonla, karavanınızı Türkiye’nin neresinde olursa olun bulunduğunuz yerden alıyor, dilediğiniz yere en ekonomik yolla ve güvenle teslim ediyoruz. Yol Yardım’ın % 100 müşteri memnuniyeti garantisi altındasınız. Türkiye’nin hemen her noktasına hizmet veren Yol Yardım, % 100 müşteri memnuniyeti vizyonuyla hareket ederek, ihtiyaçlarınızı kaliteli hizmet garantisi ile karşılar.

Ağır Vasıta Taşıma

Kamyon, kamyonet, çekici, traktör, otobüs, minibüs gibi ağır vasıta araçlarınızın taşıma hizmetlerini profesyonel ekibimize güvenle çektirebilirsiniz. Türkiye’nin hemen her noktasına hizmet veren Yol Yardım, % 100 müşteri memnuniyeti vizyonuyla hareket ederek, ihtiyaçlarınızı kaliteli hizmet garantisi ile karşılar.

Oto Kurtarma

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, araç kurtarma hizmetleri için hemen arayın, gelelim. Türkiye’nin hemen her noktasına hizmet veren Yol Yardım, % 100 müşteri memnuniyeti vizyonuyla hareket ederek, ihtiyaçlarınızı kaliteli hizmet garantisi ile karşılar.

Nerede olursanız olun, oto çekici ve yol yardım hizmetlerinde en kalitelisini en ekonomik fiyatla almak için hemen arayın. 0537 706 4 443

Yol yardım Hizmetleri

Bölgenizin her noktasına hizmet veren firmamız Oto Yol Yardım ihtiyacınızı kaliteli hizmet garantisi ile karşılıyor.
Hemen Arayın