Erzincan Çekici

Erzincan Çekici; Anında Çekici güvencesiyle, Erzincan ve çevresinde en uygun araç çekici ve kurtarıcı hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Oto Yol Yardım, güvenilir ve kaliteli hizmetin adresidir. Binek oto yol yardım ve taşıma hizmetlerimiz ve ağır ticari yol yardım ve taşıma hizmetlerimiz üstün kalite standartlarında gerçekleştirilmektedir. Ayrıca motosiklet ve karavan taşıma işlerinizi güvenle bize yaptırabilirsiniz.

Taşıma kaskosu ile güvenilir hizmet veren firmamız, Türkiye’nin her neresinde olursa olsun araç çekici ihtiyacınızı 7/24 karşılamaktadır. Araçlarınızı istediğiniz yerden alıp istediğiniz yere güvenle taşıyoruz. Tüm işlemlerimizde müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket ediyoruz

 

Araç Çekici Hizmetleri

Erzincan’nın her noktasına hizmet veren firmamız Anında Çekici ihtiyacınızı kaliteli hizmet garantisi ile karşılıyor.
Hemen Arayın

Oto çekici hizmetimiz aracınızı istediğinizden yerden alarak güvenilir taşımacılık koşuları ile istediğiniz yere taşımaktadır. Oto çekici hizmetimizde modern araçlar ve teknikler kullanılır. Kişiye özel hizmet sunan firmamız ile bir telefonla iletişime geçerek özel hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Erzincan Oto Kurtarma hizmetleri

Anında Çekici olarak, Erzincan ve ilçelerinde çekici hizmeti verdiğimiz bölgeler, Çayırlı, İliç, Otlukbeli, Tercan, Merkez, Kemah, Kemaliye, Refahiye ve Üzümlü bölgelerinde her türlü aracınızın çekimi, taşınması işini en uygun fiyatla gerçekleştiriyoruz.

Erzincan oto kurtarma için hemen şimdi bizi arayın. Araç kazası, arızası gibi beklenmeyen mağduriyetinize son vermek üzere sizlere oto kurtarma hizmeti sunalım.

Erzincan Çekici Hizmeti Bölgeleri

Merkez Çekici

Merkez çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Osmanlı, Ortayurt, Mertekli, Değirmenköy, Osb, Yeşilyurt, Erdene, Yamaçlı, Davarlı, Cengiz Topel, Faikosman, Derebağ, Sancak, Menderes, Eyüp Sultan, Tepecik, Oluklu, Dereyurt, Yenimahalle, Yavuz Selim, Halitpaşa, Taksim, Ergenekon, İnönü, Akşemsettin, Barbaros, Yunus Emre, Atatürk, Gülabibey, Cumhuriyet, Mengüceli, İzzetpaşa, Çarşı, Başbağlar, Ersevenler, Merkez, Başpınar, Terzibaba, Çay, Bozyazı, Bulutlu, Hancı, Hoca Ahmet Yesevi, Sarıgöl, Şht. Serhat Yurtbaşı, Gazi, Yenidoğan, Barış, Cemal Gürsel, Üçkonak, Mimarsinan, Şehitserhat, Güllüce, Memetalibey, Adalar, Günebakan, Canahmet, Parabağ, Selam, Vank, Aktepe, Şorak, Çadırkaya, Munzur, Müftüoğlu, Bahçelievler, Mimar Sinan, Konakbaşı, Ürek, Köklü, Cafolar, Beşiktaş, Kiloğlu, Yeni, Demetevler, Köprübaşı, Kurtuluş, Keşkuyusu, Fatih, Celabuzur, Kır, Kızılay, Karaağaç, Cevizli, Orta, Hocabey, Hamidiye, Eşekmeydanı, Esentepe, Kazım Karabekir, Arslanlı ve Mahmutlu bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Refahiye Çekici

Refahiye çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Körismail, Hinisler-başaklı, Piroğlu, Refahiye, Hakoğlu, Şıhoruç, Koço, Yenidoğan, Kardeşler, Memiyurdu, Tuzlakonağı, Dikke–bayırlı, Bektaşlı, Kazı, Temür, Alacahan, Kova, Tahar, Yayla, Kerdağ, Babolar, Zereler, İmecik, Gencolar-esenlik, Yaylabaşı, Örtülü, Kınoğlu, Eskikonak, Kel Süleyman, Akmeşe, Yünlüce, Emirdere, Bulak, Çobanlı, Güvendik, Yağmurtepe, Çerçiler, Camiişerif, Köyün Kendisi, Dahar, Yazı, Yerlice, Merkez, Dere-yayla, Işıklı, Deliktaş, Ören, Dedepınar, Kuşcullu, Şakka-çiftlik, Aydıncık, Yaylacık, İncehatipler, Karyatağı, Tosunlu, Taşdibi-taşbaşı, Taşlıca, Aydoğan, Gölcük, Ozan, Oluklu, Ağtaş, Aşağımaden-çamdibi ve Gömü bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Çayırlı Çekici

Çayırlı çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Botaş, Arıtaş, Şenlik Baba, Çayırlı, Barbaros, Fatih, Beyin Komu, Aşağı Kom, Deliktaş, Mezra, Yapraklı, Kümbeller, Kavaklı, Atatürk, Merkez, Kahnut, Karamelik ve Akdaş bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

İliç Çekici

İliç çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Yeşilyurt, Bağderesi, Elmacık, Orta Ağıldere, Bahçecik, Taşkonak, Küplüce, Yukarı Ağıldere, Abdullah Paşa, Fatih, Hasanova, İliç, Tardere, İbrahim çeçen, Merkez ve Apuşta bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Otlukbeli Çekici

Otlukbeli çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Otlukbeli, Mehmet Akif Ersoy, Şehitler, Fatih, Merkez ve Mezra bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir..

Tercan Çekici

Tercan çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Atçayırı, Çerme, Balözü Mezrası, Yukarı Pun, Akmezar Mezrası, Elmalı Merkez, Yenievler, Sağır Komu, Çifteler Mezrası, Seygi Mezrası, Zincirli, Ahmet Yesevi, Kazım Karabekir, Yavuz Selim, Camii şerif, İstasyon, Kargın, Yollarüstü, Camii Kebir, Gözeler, Yeni, Akşemsettin, Mollaveli, Sucuali, Musa Komu, Yukarı Büklümdere, Demirkapı, Cırnavuk, Aslan çayır, Derviş Mezrası, Kale Mezrası, Kebani Mezrası, Topdurağı, Şakirağa, Karabaş, Yoncalar, İsmailağa, Pencirek, Közme, Karşıkarabaş, Değirmenarkası, Aşağı Cemal Mezrası, Kamer Komu, Aşağı Konarlı Mezrası, Yukarı Konarlı Mezrası, Hayranlar, Hayranlı, Göncükhan, Kürük Mezrası, Kadı Mezrası, Oymataş Mezrası, Lolan Mezrası, Hot, Koçonun Komu, Kösebey Kışlağı Mezrası, Bulmuş-kom, Altınova Mezrası, Kanço Mezrası, Yukarı Cemal Mazrası, Karlık, İbrahimağa Mezrası, Tercan, Mamahatun, Merkez, Keşiş Komu, Rosto Mezrası, Cemal Mezrası,

Aşağı Bahçe Mezrası, Yukarıkom, Kurubey, Yoğurtlu ( Mazan), İshak, Kot Mezrası, Bey Komu Mezrası, Arakel Komu, Fatih, Gençali, Kilise Mezrası, Yukarı Gedikdere Mezrası, Girnevik, Değirmen Arkası, Göl Mezrası, Göllüce Mezrası, İsmail Ağa, İnaklı Mezrası, Yeni Köy Mezrası, Kilise Komu, Fettah, A.tepecik (iğiki), Atatürk, Yukarı Bahçe Mezrası ve Karumna Mezrası bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Kemah Çekici

Kemah çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Gavuryurdu, Buzla, Aşağıavcılar, Çat, Çalolar, Merkez, Yuvacık, Gökdere, Ötegeçe, Balkaya, Eski Köy, Cirgişin, Karşıyaka, Göğüsbağı, Samanlı, Elmalı, Çarşı, Aktaş, Eriç Istasyonu, Kemah, Aşağıgedik, Kurt Bahçesi, İncesu, Ballı Kışla, Kızılyazı, Kardeşler, Yukarı, Orta, Aşağı, Kuşlu, Yukarı çakırlar, Cebesoy Istasyonu, Gölbaşı, Yazmalı, Hacıkomu, Ateşler, Cemolar, Aligıcikgil, Karamustafalar, Antak, Çakşır, Kızılmağara, Güllübağ, Esentepe, Ağaba, Cevizli, Ortagedik, Yusuflar, Yeniyerleşim, Çay, Pörhenkbaşı, Pınarbaşı, Gindira, Mektepönü, Aksakal, Kalemis, Beklimçay, Karşıbağ ve Köseler bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Kemaliye Çekici

Kemaliye çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Bahçecik, İshakpaşa, Halilağa, Kayabaşı, Emirli, Nerkat, Kıyı, Kemeraltı, Orta, Çerez, Cami, Başpınar, Değirmendere, Akçiçek, Bahçe, Aşağı, Ekindere, Çaltı, Hacı Yusuf, Ağıllar, Ulaş, Komlar, Sandıkbağı, Ottaş, Yayla, Merekler, Konacık, Karşı, Yukarı Yuvacık, Salkımlı, Kıyı Mezra, Taşdibi, Yukarı, Yeni, Mescit, Kızılçukur, Kemaliye, Naip, Hacca, Dörtyolağzı, Aşağı Yuvacık, Merkez, Bey, Dutluca, Poser, Yeniköy ve Gençağa bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Üzümlü Çekici

Üzümlü çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Bahçeşehir, Galca, Gedikarkası, Ahmetağa, Sansa, Bahçelievler, İnandık, Fırat Mahellesi, Üzümlü, Ciminli Baba, Oruçlu, Terzibaba, Üçler, Yunus Emre, Geyikli, Merkez, Hasanağa, Kazmalı, Akbinburnu, Gülpınar, Çardaklı Düzali Mezrası, Yıldız, Karacalar Eski Köy, Reso Sarıçam, Çikolar, Çardaklı Dermeli Mezrası, Fatih, Piri Sami, Bağlar Demirkapı, Süleymanlı Mahellesi, Çınarlı, Akören Ve Aşağı Akören, Sülümür, Çermik, Babacan, Sağlamlı, Sedo, Çay, Çardaklı Gedikarası Mezrası, Çavuşlu, Eski Avcılar, Orum Mezrası, Fevzipaşa, Çardaklı şako Mezrası, Değirmendere, Büyükköy Eski Yerleşim, Çardaklı Murat Komu Mezrası, Derebük, İstasyon Geçit, Bektaş, Çaykomu, Altınbaşak, Maho Mezrası, Düzali, Kom, İstasyon ve Pınarbaşı bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Araç Çekici Hizmetleri

Erzincan’nın her noktasına hizmet veren firmamız Anında Çekici ihtiyacınızı kaliteli hizmet garantisi ile karşılıyor.
Hemen Arayın