Amasya Çekici

Amasya Çekici, Anında Çekici güvencesiyle, Amasya ve çevresinde en uygun araç çekici ve kurtarıcı hizmetleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.


Araç Çekici Hizmetleri

Amasya’nın her noktasına hizmet veren firmamız Anında Çekici ihtiyacınızı kaliteli hizmet garantisi ile karşılıyor.
Hemen Arayın

Oto Yol Yardım, güvenilir ve kaliteli hizmetin adresidir. Binek oto yol yardım ve taşıma hizmetlerimiz ve ağır ticari yol yardım ve taşıma hizmetlerimiz üstün kalite standartlarında gerçekleştirilmektedir. Ayrıca motosiklet ve karavan taşıma işlerinizi güvenle bize yaptırabilirsiniz.

Taşıma kaskosu ile güvenilir hizmet veren firmamız, Türkiye’nin her neresinde olursa olsun araç çekici ihtiyacınızı 7/24 karşılamaktadır. Araçlarınızı istediğiniz yerden alıp istediğiniz yere güvenle taşıyoruz. Tüm işlemlerimizde müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket ediyoruz

 

Amasya Oto Kurtarma hizmetleri

Amasya ve ilçelerinde çekici hizmeti verdiğimiz bölgeler, Merzifon, Merkez, Gümüşhacıköy, Hamamözü, Suluova, Taşova ve Göynücek bölgelerinde her türlü aracınızın çekimi, taşınması işini en uygun fiyatla gerçekleştiriyoruz.

Amasya oto kurtarma için hemen şimdi bizi arayın. Araç kazası, arızası gibi beklenmeyen mağduriyetinize son vermek üzere sizlere oto kurtarma hizmeti sunalım.

Amasya Çekici Hizmeti Bölgeleri

Merzifon Çekici

Merzifon çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Bahçecik Mücavir, İlemi çayırı, Tavşan, Çayırözü, İncecik, Sarı Köyönü, Yolarası, Yolüstü Köyönü, Uzunyazı, Oluçgazi, Gazimahbup, Çorak, Gökçebağ Mücavir, Gökçebağ, Camicedit, Han, Hacıbalı, Hırka Köyönü, Büklüce, Bahçelievler, Bağlarbaşı, Yunus Emre, Kümbet Hatun, Abidehatun, Mehmet Akif Ersoy, Sofular, Naccar, Harmanlar, Kalburcu, Sarı Mücavir, Bağlar, Tutmaç, Merzifon, Yeni, Kümbethatunosb, Mahsen, Hocasüleyman, Merkez, Irmakbaşı, Karaoğlan çukuru, Şehirkırı, Yakacık Mücavir, Bahçecik, Şeyhyeni, Tellioğlu, Işıklar, Mahsenli, Yeniçeltek, Yeşilyurt, Yassıören, Bekçi Tepesi, Köyaltı, Karakaya, Yakacıkstü, Tepeardı, Bağaltı, Ören ve Şeyhyenistü bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Merkez Çekici

Merkez çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Karakaya, Ağıllar, Tartışık, Hatuniye, Nergiz, Şeyhcui, Orman Bağları, Ova, Oba önü, Çay, Salamut, Terziköy/kaplıca, Pamuklu, Kavalan çayı, S, Kabaardıç, Erikli, Dikmenardı, Bahçeleraltı, İstasyon, Geygeler, Erkonaş, Filingirler, Gözlek Mücavir, Ellibeşevler, Hacı Ilyas, Beyazıtpaşa, Pirinççi, Şehirüstü, Yukarı Kayrak, Kurşunlu, Mehmet Paşa, Küçük Sanayi Sitesi, Kazanasmaz, Kirazpınarı, Yeşilyenice, Koza, Savadiye, Sofular, Şamlar, Yağmur Mücavir, Yukarı Kızseki, Melikyurdu, Yazı Bağları, Merkez, Koçalan, Keltir, Nohutluk,

Sulakbaşı, Yıldızköy Mücavir, Karasu, Kavaklıağıl, Kayadibi, Karşıyaka, Karadut, Bahçeleriçi, Çakallar, Aşağı, Bağlıcaosb, Çaydere, Demet Evler, Kadirgilin Ağıl, Dikyol, Dirgen, Atatürk, Alan, Çengel, Çıtırın çördük, Çanaklı, Alaşık, Ahmet Koltuğu, Belmebük, Dereboyu, Boğazköy, Bağlıca Mücavir, Helvacı, Hızırpaşa, Yeni, Karaçalılık, Gökmedrese, Kapıyaka Mücavir, Fındıklı, İhsaniye, Gökhöyük, Gölönü, İbonun Ağıl, Yukarı ve Hacılar Meydanı bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Gümüşhacıköy Çekici

Gümüşhacıköy çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Çömezler, Darçinler Kışlası, Kurtderesi, Gümüşhacıköy, Adatepe, Artıkabat, Cumara, Çay, Hacıyahya, Saray, Arpacadede, Camikebir, Irgat, Şıhlar, Tekke, Yenicami, Merkez, Alören, Berberoğlu, Erenler, Gültepe, Cumaoğlu Kışlası, Kuşburnu, Mürseller, Albaz Deresi, Ahlatlı, Hayatdere, Nizamlar, Kelahmetler(güller), Karşı, Dere, Çayanlar, Bilaloğlu, Ballık, Yukarı Obruk, Çat, Kızırcaören, Alıçlı çukur, Semercioğlu, Armutalan, ve Yongalık bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Hamamözü Çekici

Hamamözü çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Arkutbey, Hamamözü, Saray, Merkez, Karadere, Aycalar, Yayla, Orta, Hamitkaplan, Saraçlar ve Aksu bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Suluova Çekici

Suluova çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Saraydüzü, Uluçınar, Maarif, Şeker, Hürriyet, Magosa, Suluova, Cumhuriyet, Çiftlik, Ata, Yenidoğan, Girne, Kavgalı, Hasan Emmi çiftligi, Dere Ağılı Mezrası, Çeltekmadeni, Kazanlı Organize Sanayi Bölgesi, Fatih, Bir Eylül, Orta, Harmanlar, Mahmut Demir çiftliği, Borsa, Bingüş, Cevizdibi, Pazar, Afetevleri-cebeci, Hacıbayram, Eymir, Merkez, Ayderesi, Besi Osb, Erikli ve Beyazıt bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Taşova Çekici

Taşova çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Çakılcık, Cumhuriyet, Akpınar, Köseli, Terzili, Katıralan, Yalamageriş, Yukarı Gökdere, Hasanağa Deresi, Yeni, Yemişen, Yeşilırmak, Zana, Karaçukur, Yatak, Tuzlalı Geriş, Doğa Yeri, Dereli, Leğenkaya, Aydınlar, İbaklar, Tepe, Ergüneş, Sinan Paşa, Ulupara, Gücükgeriş, Sakızlık Arsası, Kızılcı Alan, Sakarat, Çağlayan, Barcın, Doğanşah, Bahçecik, Yakakent, Yağbasan, Bahçelievler, Çiftlik, İkipöğre, Döllük, Hacıgeriş, Fadara, Fındıcak, Selçuklu, Aydınyeri, Elmalık, Aşağı, Kınık, Karadüz, Çermik, Sanayii, Merkez,

Kuzkışla, Çerkezler, Ebece, Meymaşlar, Haydarağa, Osmanlı, Sıtma Pınarı, Serçeler, Dönertaş, Çelikdere, Oruçgazi, Kadılar, Karamuk, Çıngılık, Ballıca, Meşeli, Turan Güneş, Taşova, Hacı Imam Dere, Fevzioğlu, Kozalan, Karaağaç, Alan, Eskiköy, Beyalan, Kırdağın, Topalın Fırın, Kocalan, Karlık Dere, Nizamlar, Erbeğendi, Kırık çukuru, Kemalpaşa, Gelemiç, İsmet Paşa, Doğu, Akkişiler, Babageriş, Doğan çukuru, Geriş, Taştepe, Akçanın Dere, Bakırpınar, İkisamanlık, Tekke, Kuz, Çöküyanı ve Tacettin Bey bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Göynücek Çekici

Göynücek çekici ve kurtarıcı hizmet bölgelerimiz; Yeni, Yeşildere, Göynücek, Kuruluk, Kilise, Kızılören, Tepe şarklı, Yeşilyurt, Orta Mevki, Çeşmebaşı, Aşağı çulpara, Orta şarklı, Cumhuriyet, Merkez, Aynının önü, Ağcapınar, Aşılık, Güzalan, Armutdibi, Afet Evler, Kuyulu ve Karapınar Mevki bölgelerinde en ekonomik hizmeti en hızlı sürede vermektedir.

Araç Çekici Hizmetleri

Amasya’nın her noktasına hizmet veren firmamız Anında Çekici ihtiyacınızı kaliteli hizmet garantisi ile karşılıyor.
Hemen Arayın